PROSTO I SZYBKO, CZYLI PAKOWANIE PREZENTÓW LAST MINUTE

Zazwyczaj do większości rzeczy przygotowuję się z wyprzedzeniem. Z domu wychodzę odpowiednio wcześniej żeby zdążyć na autobus, zakupy robię dwa razy w tygodniu zawsze z listą w ręce po uprzednim przejrzeniu zawartości szafek, a prezent dla mamy na Dzień Matki mam kupiony już w styczniu. Spraw  na głowie mam dużo, dlatego taka dyscyplina pomaga mi efektywniej planować sobie czas.

Grudzień upłynął mi w tak zastraszającym tempie, że to aż dziwne, że nie przeoczyłam Wigilii 😉 Prowadzenie bloga i weekendy zajęte planowaniem ślubu bardzo nadwyrężyły mój czas, dlatego pakowanie prezentów pod choinkę zostawiłam sobie na ostatnią chwilę. Wiem, że „na ostatnią chwilę” może dla większości z Was oznaczać godzinę przed Wigilią (w moim domu wręczamy sobie prezenty tuż po wigilijnej wieczerzy), ale dla mnie niespakowane podarunki minimum tydzień przed to już prawdziwy hardcore 😉

Ponieważ w tym roku przy moim wigilijnym stole zasiądą sami dorośli postawiłam na minimalizm. Zwykły, szary papier, ozdobne wstążki  i kilka akcesoriów – tyle wystarczy, aby gustownie zapakować upominek. Oczywiście, można pójść na łatwiznę i zaopatrzyć się w papierowe torebeczki z nadrukiem mikołaja, ale samodzielne pakowanie prezentów to dla mnie nieodłączny element przygotowań do Świąt. To coś, co dodaje im jeszcze większej magii i raczej nigdy z tego nie zrezygnuję.

Co w tym roku znajdzie się u nas pod choinką? Zobaczcie sami.

SKARPETKI

Skarpetki. Banalne? Może i tak, ale bez tego jakoś nie wyobrażam sobie świątecznych prezentów. Skarpetek nigdy za wiele 🙂

PYSZNE PREZENTY

Pamiętacie mój cykl Pyszne prezenty ? Część została już spakowana. Mam nadzieję, że ucieszy kilka podniebień 🙂

PAKOWANIE PREZENTÓW

PAKOWANIE PREZENTÓW

PAKOWANIE PREZENTÓW

PAKOWANIE PREZENTÓW

PAKOWANIE PREZENTÓW

prezenty

Książka. Dla osób lubiących czytać to idealny pomysł na prezent. Dobrze jest znać czyjeś czytelnicze preferencje – dzięki temu można zawęzić krąg poszukiwań .

pakowanie prezentów

prezenty

portfel

Portfel. Porządny skórzany portfel na pewno posłuży przez kilka lat. Warto inwestować w takie rzeczy.

prezent

prezenty

prezenty

prezenty

Będzie jeszcze kilka rzeczy, ale kurier nie dojechał…rzeczywiście będę mieć last minute 😉

A jak to wygląda u Was? Co Wasi bliscy znajdą pod choinką?

Bądź na bieżąco z moimi postami i obserwuj mnie na Facebooku i Instagramie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *