Nieziemski pomysł na prezent – lot w tunelu aerodynamicznym

Czy Wy też macie taki problem z prezentami dla mężczyzn? Muszę przyznać, że ja problem mam ogromny. W moim otoczeniu mam styczność tylko i wyłącznie z facetami samowystarczalnymi, którzy niczego nie potrzebują 😉 Ale jak to tak nie dać komuś prezentu na urodziny, czy pod choinkę? Jest to miłe nie tylko dla osoby obdarowywanej, ale również dla samego obdarowującego.

Z okazji 33. urodzin Sławka postanowiłam mu sprawić prezent nie materialny, ale taki po którym pozostaną przyjemne wspomnienia. Wybrałam voucher na lot w tunelu aerodynamicznym w SpeedFly. Na czym to polega? Po przybyciu na miejsce, dla każdego uczestnika zostaje wybrany specjalny kombinezon, kask, gogle i zatyczki do uszu. Następnie każdy przechodzi krótkie szkolenie z instruktorem, który tłumaczy jak należy zachowywać się w tunelu oraz jak układać ciało podczas lotu. Zostają również przedstawione podstawowe zasady komunikowania się między instruktorem, a uczestnikiem lotu. Po takim przeszkoleniu można już odlecieć 😉 Cały czas w tunelu obecny jest instruktor, który dba o bezpieczeństwo i komfort lotu.
201609301399044356-1

Widać, że się podobało 🙂 Mnie jako obserwującej również i nie pogardziłabym takim voucherem znajdując go np. pod choinką 😀

Przepraszam za kiepską jakość zdjęć, ale sztuczne światło robi swoje, no i w dodatku zapomnieliśmy aparatu 🙂

 Bądź na bieżąco z moimi postami i obserwuj mojego Facebooka

Instagrama też mam 🙂

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *