WYBÓR ŚLUBNYCH ZAPROSZEŃ – LISTA NAJCIEKAWSZYCH PRACOWNI

Tradycyjne z kolorową wstążką, drewniane, a może wycinane laserowo? Kupne, czy wykonane samodzielnie? Bez wątpienia samodzielne wykonanie zaproszeń jest tańsze, więc jeśli dysponujecie ograniczonym budżetem i jakimkolwiek zmysłem plastycznym zdecydujcie się na tę opcję. Uważam, że kolorystyka ślubnych zaproszeń powinna być spójna z charakterem całego przyjęcia, gdyż dla naszych gości wręczone zaproszenie to pierwsza wskazówka, która naświetli im styl całej uroczystości.

Poniżej przygotowałam listę najciekawszych moim zdaniem polskich pracowni, w których możecie zaopatrzyć się w zaproszenia lub po prostu zainspirować się zaproponowanymi wzorami, a wybór jest spory. Większość firm oferuje od kilkunastu do kilkudziesięciu wzorów. Do zaproszeń można również dopasować winietki, zawieszki na butelki, czy naklejki na prezenty dla Waszych gości.

Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem niektórych projektów, a Wy? Jak będą wyglądać Wasze wymarzone zaproszenia? Opowiedzcie mi o tym w komentarzu 🙂

Decoris

Źródło: decoris.pl

Źródło: decoris.pl

Love Prints

 Źródło: loveprints.pl

Źródło: loveprints.pl

SheMakes

Źródło:shemakes.pl

DecARTe

Źródło: decarte.com.pl

Źródło: decarte.com.pl

Paper Story

Źródło: paperstory.pl

Papier i Tusz

Źródło: papieritusz.pl

Źródło: papieritusz.pl

Cudowianki

Źródło: cudowianki.pl

Źródło: cudowianki.pl

 Bielinek

Źródło: bielinek.com

Panna Bridette

Źródło: pannabridette.pl

Źródło: pannabridette.pl

No coś pięknego!

Źródło: nocospieknego.pl

Źródło: nocospieknego.pl

Cartolina

Źródło: cartolina.com.pl

Jak widać, wybór jest ogromny i miałam wielką frajdę przeglądając te cuda 🙂 A w następnym poście zapraszam Was na kilka wskazówek, które ułatwią Wam wypisywanie ślubnych zaproszeń i mam nadzieję, że rozwieją Wasze wątpliwości dotyczące odmiany nazwisk.

Wychodzisz za mąż? A może pomagasz komuś w przygotowaniach do ślubu? Nie przegap kolejnych postów i obserwuj mnie na Facebooku i Instagramie :)

Źródło obrazka głównego: decoris.pl

4 przemyślenia nt. „WYBÓR ŚLUBNYCH ZAPROSZEŃ – LISTA NAJCIEKAWSZYCH PRACOWNI

  1. Moje zaproszenia były 100% handmade 🙂 sama zrobiłam, to wiem 😉
    Były w stylu rustykalnym, bo jakżeby inaczej (uwielbiam!)
    W sumie to od tego tak po części zaczęła się moja przygoda tak bardziej na poważnie ze scrapbookingiem i cardmakingiem 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *